U prvi razred Gimnazije “Miloje Dobrašinović” u Bijelom Polju, ove školske godine upisano je pet odjeljenja.Pogledajte ko od svršenih osnovaca ima privilegiju da pohađa jednu od najprestižnijih srednjoškolskih ustanova u Crnoj Gori.

I-1 Adžić Jelica

I-1 Brzać Almina

I-1 Dizdarević Adis

I-1 Dizdarević Hana

I-1 Drobnjak Mihailo

I-1 Gušmirović Karim

I-1 Janković Radovan

I-1 Jeremić Milica

I-1 Kljajević Teodora

I-1 Konatar Anastasija

I-1 Korać Marija

I-1 Kovačević Lejla

I-1 Kovijanić Vasilisa

I-1 Ljuca Ema

I-1 Ljuca Eman

I-1 Mahmutović Denisa

I-1 Mrdak Matija

I-1 Nedović Tamara

I-1 Nišavić Iva

I-1 Rovčanin Ana

I-1 Šećerović Hana

Odjeljenjski starješina – Tomislav Tomović

I-2 Bošković Aleksa

I-2 Bošković Valentina

I-2 Grebović Nađa

I-2 Hadžimuhović Kerim

I-2 Janković Predrag

I-2 Kljajević Katarina

I-2 Knežević Olivera

I-2 Kuveljić Ilija

I-2 Medojević Matija

I-2 Milić Dimitrije

I-2 Načić Filip

I-2 Perović Andrea

I-2 Rakonjac Vuk

I-2 Salković Ahmed

I-2 Spahić Elisa

I-2 Šebek Luka

I-2 Tomović Balša

I-2 Veličković Matija

I-2 Zindović Ana

I-2 Žujović Stefan

Odjeljenjski starješina – Marina Simović

I-3 Bogavac Anđela

I-3 Cvijović Teodora

I-3 Dizdarević Iman

I-3 Dobardžić Ena

I-3 Drobnjak Damjan

I-3 Femić Nikola

I-3 Femić Tatjana

I-3 Grba Jovana

I-3 Hodžić Halid

I-3 Karišik Nikolina

I-3 Martinović Adin

I-3 Miladinović Laura

I-3 Mrdak Jana

I-3 Nedović Vojin

I-3 Obradović Milena

I-3 Rakočević Sara

I-3 Simonović Petar

I-3 Smolović Jovan

I-3 Vojinović Anastasija

I-3 Zečević Lazar

I-3 Žujović Marijana

Odjeljnjski starješina – Lidija Gavrić

I-4 Banda Ajla

I-4 Beganović Nejra

I-4 Beganović Semir

I-4 Bjelić Maša

I-4 Bošković Suzana

I-4 Bugarin Jovan

I-4 Dangubić Damjan

I-4 Drašković Luka

I-4 Džogović Dženana

I-4 Đaković Petar

I-4 Gojačanin Neško

I-4 Kaljević Nina

I-4 Knežević Vasilije

I-4 Kolić Šejla

I-4 Kovačević Ema

I-4 Marković Milica

I-4 Novović Filip

I-4 Rahović Miloš

I-4 Šunjevarić Sara

I-4 Vuković Jelena

Odjeljenjski starješina – Mersudin Međedović

I-5 Bojović Iva

I-5 Ćatović Dino

I-5 Dragović Katarina

I-5 Erović Luna

I-5 Grbović Elmin

I-5 Hadžajlić Din

I-5 Hadžajlić Tarik

I-5 Hadžibegović Naida

I-5 Jaćimović Iva

I-5 Joksimović Tamara

I-5 Kurgaš Sara

I-5 Lukač Belma

I-5 Mehović Nejla

I-5 Mrdak Nemanja

I-5 Nišavić Ksenija

I-5 Pavićević Anđela

I-5 Pavlović Mihailo

I-5 Popović Dušica

I-5 Pućurica Emir

I-5 Rabrenović Antonio

I-5 Rakonjac Helena

Odjeljenski starješina – Safeta Alibašić